Choras Vilnius #su logo

Vilija Loginovienė

Vilniaus lopšelio darželio „Aitvaras“ direktorės pavaduotoja ugdymui

Vaikų nuotaika puiki! Mažieji su didžiuliu džiaugsmu klausė vabalų dialogų, labai energingai reagavo į viso vabalų choro dainas, atidžiai klausė vabalo solinių dainų.
Atliktas be galo didelis darbas, padovanotas tikras džiaugsmas vaikams. Smagu, kad tai ne pirmas projektas. Choras „Vilnius“ jau prieš 5 metus pradėjo ruošti tokias profesionalias šventes darželinukams ir mokyklinukams.
Manau, belieka padėkoti choristams, jų vadovams, dirigentams ir visiems už tai, kad žmonės, dainuojantys rimtą repertuarą, bent vieną renginį paskiria mažiesiems – ir tai daro be galo nuoširdžiai ir jautriai.

Monika Balcevičienė

Vilniaus privačios „Šaltinėlio“ mokyklos pradinukai ir mokytojai nori padėkoti choro „Vilnius“ visam kolektyvui bei jų svečiams aktorei Gabrielei Kuodytei ir kompozitoriui Laimiui Vilkončiui už puikų kalėdinį koncertą-spektaklį „Dievo vabalo kelionė“.
Visus mažiausius ir vyresnius žiūrovus labai gerai nuteikė pasirodžiusių choristų ir „vabalų“ apranga. Ir gera nuotaika lydėjo viso koncerto metu.
Ačiū kompozitoriui už gražias daineles, choristams už puikų dainavimą, o aktorei už nuoširdų vaidinimą. Vaikams, tikrai, patiko!
Linkime choro „Vilnius“ kolektyvui sėkmingų, kūrybingų metų bei gražių idėjų! Iki kitų pasimatymų!

Fields marked with a * are required