Programos

GĖLIŲ VAIKAI

„Gėlių vaikai” byloja apie laiką ir muzikantus Kaune, kai į pasaulį buvo žiūrima kitomis akimis, turtai matuojami ne pinigais, o laisve veikti. Programa atspindi 7 dešimtmečio pabaigą – 8 dešimtmečio pradžią. Hipių judėjimas, laisvalaikiai repetuojant rūsiuose ar garažuose, Jimio Hendrixo, The Doors, Deep Purple, Led Zeppelin atradimai, The Beatles šlovė, staliaus Franco iš Kauno bosinės gitaros, vadintos „Made in Kaunas”, ilgi plaukai, Dž. Selindžerio „Rugiuose prie bedugnės“ bei Dž. Keruako „Kelyje“ skaitiniai…

Dinamiškos ir pašėlusios istorijos buvo plėtojamos Kaune su Luksemburgo muzikinių radio laidų tykotojais, kurie įskėlė kaitrią lietuviško roko ugnį grupėms „Gėlių vaikai“, „Aitvarai“, „Gintarėliai“, „Eglutės“ ir t.t.

Programa atspindi mūsų gyvenimo istorijas, skamba dainos su bigbyto (angl. bigbeat) elementais – „Pievų oras“, „Gėlių vaikai“, pan. Šiai programai rengiamas pluoštas populiariausių 7-o dešimtmečio bigbyto dainų ir specialios aranžuotės. Hipių laikų legendas sugrąžins choras su bigbendu, o žiūrovams leis nors trumpam tapti nerūpestingais, maištaujančiais ir poetiškais gėlių vaikais.

Foto akimirkos iš 2022 m. gegužės 13 d. koncerto, vykusio Kauno miesto sodelyje, Laisvės alėjoje, fotografas M. Zinkevičius; spausti čia.

Atlikėjai:

Valstybinis choras „Vilnius“
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas

Bigbendas

Dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS

Programos trukmė: 1 val.

Kaina: Derinama

Sutinku
Font Resize
Contrast