Ačiū, Lietuva

Choras ,,Vilnius” džiaugiasi galėdamas prisijungti prie organizuojamos akcijos ,,Ačiū, Lietuva”. Tai muzikinė padėka tiems, kurie prisidėjo, kad pirmoji koronaviruso pandemijos banga būtų įveikta. Trumpi 15 minučių koncertai nuskambės visoje Lietuvoje. Pasirinktas renginio laikas neatsistiktinis – tai mokslinininkų rekomenduojamas saugus laikas, kai užsikrėsti virusu, net jei jis būtų aplinkui, yra pakankamai sudėtinga.

Birželio 1 d. 17 val. ant Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos laiptų choras ,,Vilnius” atliks naujai aranžuotus visų pamėgtus kūrinius Lietuvai. Nuskambės K. Mašanausko, L. Vilkončiaus, G. Abariaus, R. Paulausko ir R. Radzevičiaus kūryba. Šių kūrinių naujosios aranžuotės buvo specialiai parengtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui.

Koncertas ypatingas ir tuo, kad po ilgo laiko choro dainininkai susirinks ne nuotoliniu būdu, o gyvai. Atlikėjai, nors ir laikydamiesi saugaus atstumo, labiausiai yra išsiilgę koncertų ir dainuoti publikai gyvai. Tad kviečiame visus chorinės muzikos gerbėjus, pasiilgusius kultūros ir dainų, prisijungti! Pradėkime vasarą su atgimstančia ir sugrįžtančia kultūra!

Siųsti

2020-06-01

17:00

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos laiptai

Renginys nemokamas

Renginio vieta:

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos laiptai

Gedimino pr. 51, Vilnius

Sutinku
Font Resize
Contrast