KALĖDOS VISIEMS | Kaunas

Ar esate gyvai girdėję sielas sudrebinančias GOSPELO MIŠIAS?! Valstybinis choras „Vilnius“ ir Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ kviečia į kalėdinį koncertą „Kalėdos visiems“ antrąją Šv. Kalėdų dieną!

Laukdami Kalėdų žvaigždės nušvitimo, vieni kitiems ruošiame dovanas ir tikime, kad šios šventės bus šviesesnės ir leis mums visiems pajusti artumą ir bendrystę. Gražiausiai metų šventei du žinomi Lietuvos kolektyvai klausytojams rengia įsimintiną muzikinę dovaną. Valstybinis choras „Vilnius“ ir šiemet savo 60-metį minintis Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, sujungę kūrybines jėgas Vilniuje ir Kaune kviečia į Kalėdų dvasia dvelkiančią muzikos valandą.
Antrąją Šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26 d. 17.00 val. Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje skambės melodinga ir viltingai nuteikianti šventinė programa, kurią pradės Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio kalėdinės giesmės. Chorinių iniciatyvų ir kompozitoriaus Josepho M. Martino Kalėdų kantatos „Invitation to a Miracle“ puslapiai pristatys Kristaus gimimo istoriją – nuo pranašystės iki stebuklo paskelbimo. Koncerto kulminacija – lotyniškosios olandų kompozitoriaus Jacobo de Hanno gospelo tradicijos mišios, sukurtos prieš penkerius metus (2016 m.). Kiekviena šio kūrinio dalis ir melodijos vingis džiugiai skelbia, kad Kalėdos – Kristaus gimimo šventė – yra skirta mums visiems!
Dalyvauja:

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, vyr. dirigentas Giedrius Vaznys

Valstybinis choras „Vilnius“, meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas

Diriguoja Giedrius Pavilionis

 

2021 m. gruodžio 26 d. 17 val.

Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje
Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate leisti rengėjui viešinti renginio nuotraukas ar video medžiagą su Jūsų atvaizdu.

Siųsti

2021-12-26

17:00

Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika

Renginys nemokamas

Renginio vieta:

Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika

Žemaičių g. 31A, Kaunas 44175

Sutinku
Font Resize
Contrast