Vilties daina

Valstybinis choras „Latvija“ ir jo meno vadovas Māris Sirmais kviečia klausytojus į svarbiausią metų sakralinės muzikos renginį – 26-ąjį Tarptautinį Sakralinės muzikos festivalį rugpjūčio 18-31 dienomis. Koncertai vyksta ne tik Rygoje, bet ir kituose Latvijos regionuose.

Rugpjūčio 25 d., 20 val. Stirnienės Šv. Lauryno Romos katalikų bažnyčioje koncertinę programą, pavadinimu „Vilties daina“, atliks valstybinis choras „Vilnius“, diriguojamas maestro Artūro Dambrausko.

Koncertas skiriamas vyskupo Boļeslavo Sloskano (Boļeslavs Sloskāns) 130-osioms gimimo metinėms pagerbti. Tapus kunigu ir vyskupu, B. Sloskano gyvenimas pavirto 17 metų trukusiu kankinimu Sibiro kalėjimuose. Išėjęs į laisvę, tęsė tarnystę, dirbo Latvijos universiteto Teologijos fakulteto profesoriumi. 2004 m. popiežius Jonas Paulius II išleido dekretą dėl vyskupo Sloskano dorybių didvyriškumo ir paskelbimo dorovinguoju.

Koncerte, skirtame gerbiamam vyskupui atminti, valstybinis choras „Vilnius“ atliks F. Mendelsono, F. Poulenco, V. Augustino, latvių kompozitorių Ē. Ešenvaldo ir R. Dubros kūrinius. Dirigentas – Artūras Dambrauskas.

Įėjimas laisvas

Siųsti

2023-08-25

20:00

Stirnienes Svētā Laura Romas Katoļu Baznīca

Renginys nemokamas

Renginio vieta:

Stirnienes Svētā Laura Romas Katoļu Baznīca

Svētā Laura Romas Katoļu baznīca, Satiksmes iela, Stirniene, Varakļāni Parish, Varakļāni Municipality

Sutinku
Font Resize
Contrast