Valstybinis choras „Latvija“ | FRAGMENTAI

XII TARPTAUTINIS ŠV. JOKŪBO FESTIVALIS

Valstybinis choras „Vilnius“ rudenį pasitinka su XII-uoju tarptautiniu Šv. Jokūbo festivaliu ir turtinga festivalio programa, skiriama Šventiesiems Jokūbo metams ir Ukrainai palaikyti. Cantus avium / Dainuojantys paukščiai – rudenį nuspalvins ryškesnėmis spalvomis ir pakvies klausytojus į Šv. Jokūbo muzikos šventę!

Festivalį globoja:
Lietuvos Respublikos Prezidentas GITANAS NAUSĖDA
Vilniaus arkivyskupas metropolitas GINTARAS GRUŠAS

Festivalio ambasadorė:
Lietuvos Respublikos Seimo narė Dr. LAIMA LIUCIJA ANDRIKIENĖ

▪️▪️▪️

Rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

FRAGMENTAI

VALSTYBINIS CHORAS LATVIJA (Latvija)
Meno vadovas ir vyr. dirigentas MĀRIS SIRMAIS

Programa: ĒRIKS EŠENVALDS, PĒTERIS VASKS, HECTOR BERLIOZ, JOHANNES BHRAMS,  MAURICE RAVEL, VACLOVAS AUGUSTINAS,  OLIVIER MESSIAEN, HANNA HAVRILETS

Valstybinis choras „Latvija“ yra vienas reikšmingiausių Latvijos kultūrinio gyvenimo dalyvių, kurio kūrybinis braižas, unikalus skambesys, latvių chorinės muziko tradicijų puoselėjimas išskiria šį kolektyvą iš daugelio kitų.

Choras „Latvija“ yra didžiausias profesionalus choras Baltijos šalyse, kviečiamas ir laukiamas garsiausių pasaulio orkestrų ir dirigentų koncertinėse programose, prestižinėse pasaulio koncertų salėse. Itin pabrėžiama kolektyvo vokalinė kultūra, atlikimo preciziškumas, beribės interpretacijų galimybės. Choras net septynis kartus pelnė Didįjį Latvijos muzikos apdovanojimą, o 2013-aisiais laimėjo Nacionalinį apdovanojimą už įrašus klasikinės muzikos kategorijoje.

Kolektyvo meno vadovas ir vyr. dirigentas Māris Sirmais – vienas labiausiai pripažintų dirigentų Latvijoje, jo įgyto chorinio ir orkestrinio dirigavimo įgūdžiai suteikė galimybę bendradarbiauti su kameriniais, simfoniniais orkestrais ir 2000 m. pelnyti pasaulinį pripažinimą diriguojant Arvo Pärto Te Deum  Švedijoje.

Vilniaus klausytojams choras „Latvija“ paruošė programą, kurioje atsiskleis visas kolektyvo amplua – gebėjimas įtaigiai atlikti įvairių epochų ir žanrų chorinę muziką.

▪️▪️▪️

Bilietai: 10, 15, 20 Eur

Siųsti

2022-09-28

19:00

Šv. Kotrynos bažnyčia

Rinktis bilietus

Renginio vieta:

Šv. Kotrynos bažnyčia

Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus gatvė, Vilnius

Sutinku
Font Resize
Contrast