XIII ŠV. JOKŪBO FESTIVALIO PABAIGOS KONCERTAS

2023 m. rugsėjo 9 – spalio 29 d. valstybinis choras „Vilnius“ kvietė į XIII-ojo tarptautinio Šv. Jokūbo festivalio koncertus. Šių metų festivalis dedikuojamas Vilniaus 700 metų jubiliejui, tad ir festivalio programa simboliškai pavadinta „Gratulationes Vilnae“ – „Vilniaus pašlovinimas“.

Vienas ryškiausių festivalio akcentų – spalio 29 d. Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje įvyksiantis baigiamasis festivalio koncertas. Valstybinis choras „Vilnius“ ir Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov), diriguojami Artūro Dambrausko, atliks monumentalius ir Lietuvoje dar neskambėjusius kūrinius – latvių kompozitoriaus Pēterio Vasks „Da Pacem Domine“ ir JAV kompozitoriaus Steveno Dobogosz „Mass“.

Festivalį globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Spalio 29 d., sekmadienis, 17 val.
Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčia

 FESTIVALIO PABAIGOS KONCERTAS ●

Valstybinis choras VILNIUS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas SERGEJ KRYLOV

VINCENZO DE MARTINO
Fortepijonas

Programa: P. Vasks, S. Dobogosz.

Vienas ryškiausių festivalio akcentų – spalio 29 d. Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje įvyksiantis festivalio pabaigos koncertas. Valstybinis choras „Vilnius“ ir Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov), diriguojami choro meno vadovo Artūro Dambrausko, atliks monumentalius ir Lietuvoje dar neskambėjusius kūrinius – latvių kompozitoriaus Pēterio Vasks „Da Pacem Domine“ ir JAV kompozitoriaus Steveno Dobogosz „Mass“.

ĮĖJIMAS LAISVAS

Organizatorius: KĮ valstybinis choras „Vilnius“
Finansuoja: LR Kultūros ministerija
Informacinis rėmėjas: LRT

Koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo supranta, kad jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Siųsti

2023-10-29

17:00

Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčia

Renginys nemokamas

Renginio vieta:

Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčia

Vilniaus Šv. Juozapo Bažnyčia, Vilnius, Vilnius City Municipality

Sutinku
Font Resize
Contrast