SIELOS MUZIKA 🔹 Klaipėdos choras „Aukuras“

2023 m. rugsėjo 9 – spalio 29 d. valstybinis choras „Vilnius“ pakvies į XIII-ojo tarptautinio Šv. Jokūbo festivalio koncertus. Šiais metais festivalis dedikuojamas Vilniaus 700 metų jubiliejui, tad ir festivalio programa simboliškai pavadinta „Gratulationes Vilnae“ – „Vilniaus pašlovinimas“.

Festivalyje – gausus Lietuvos ir kaimyninių šalių atlikėjų būrys – chorai, orkestrai, kamerinės muzikos ansambliai ir vargonų muzika. Vienas ryškiausių festivalio akcentų – spalio 29 d. Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje įvyksiantis baigiamasis festivalio koncertas. Valstybinis choras „Vilnius“ ir Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov), diriguojami Artūro Dambrausko, atliks monumentalius ir Lietuvoje dar neskambėjusius kūrinius – latvių kompozitoriaus Pēterio Vasks „Da Pacem Domine“ ir JAV kompozitoriaus Steveno Dobogosz „Mass“.

Festivalį globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Rugsėjo 23 d., šeštadienį, 16 val.
Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčia

● SIELOS MUZIKA 

Klaipėdos choras AUKURAS
Meno vadovas ir dirigentas TOMAS AMBROZAITIS
Chormeisterė DOVILĖ KIRDAITĖ

Programa: A. Martinaitis, A. Bruckner, Ch. V. Stanford, J. Naujalis, V. Bartulis, V. Augustinas, V. Miškinis, J. Carter, K. Nysted

Daugiau nei dvi dešimtis dainininkų vienijantis Klaipėdos choras „Aukuras“ yra atviras įvairių stilių, žanrų ir epochų muzikai. Gilindamasis į klasikinės chorinės muzikos atlikimo technikas, kūrybiškai interpretuodamas šiuolaikinių kompozitorių opusus kolektyvas taip pat su didžiausiu malonumu atlieka džiazo ir populiariosios muzikos kūrinius, rengia įvairias edukacinių programų vaikams ir jaunimui. Profesionalai vertina turtingą ir sodrų choro skambesį, gerą intonaciją bei dėmesį moderniems, techniškai sudėtingiems kūriniams. Choras yra aktyvus Klaipėdos muzikinio gyvenimo dalyvis, bendradarbiaujantis tiek su pripažintais menininkais, tiek su jaunais, talentingais kūrėjais.

ĮĖJIMAS LAISVAS

Organizatorius: KĮ valstybinis choras „Vilnius“
Finansuoja: LR Kultūros ministerija
Informacinis rėmėjas: LRT

Koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo supranta, kad jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Siųsti

2023-09-23

16:00

Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčia

Renginys nemokamas

Renginio vieta:

Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčia

Vilniaus Šv. Juozapo Bažnyčia, Vilnius, Vilnius City Municipality

Sutinku
Font Resize
Contrast