FRAGMENTAI 🔹 Lenkijos choras „Tibi domine“

2023 m. rugsėjo 9 – spalio 29 d. valstybinis choras „Vilnius“ pakvies į XIII-ojo tarptautinio Šv. Jokūbo festivalio koncertus. Šiais metais festivalis dedikuojamas Vilniaus 700 metų jubiliejui, tad ir festivalio programa simboliškai pavadinta „Gratulationes Vilnae“ – „Vilniaus pašlovinimas“.

Festivalyje – gausus Lietuvos ir kaimyninių šalių atlikėjų būrys – chorai, orkestrai, kamerinės muzikos ansambliai ir vargonų muzika. Vienas ryškiausių festivalio akcentų – spalio 29 d. Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje įvyksiantis baigiamasis festivalio koncertas. Valstybinis choras „Vilnius“ ir Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov), diriguojami Artūro Dambrausko, atliks monumentalius ir Lietuvoje dar neskambėjusius kūrinius – latvių kompozitoriaus Pēterio Vasks „Da Pacem Domine“ ir JAV kompozitoriaus Steveno Dobogosz „Mass“.

Festivalį globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Spalio 7 d., šeštadienis, 20 val.
Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia

● FRAGMENTAI ●

Choras TIBI DOMINE (Lenkija)
Meno vadovas ir dirigentas DARIUSZ ZIMNICKI

Programa: D. Zimnicki, B. Kowalski, M. Zieleński, T. Sarsany, V. Miškinis

Varšuvos technologijos universiteto kamerinis choras „Tibi Domine“, įkurtas 2011 m., buria chorinės muzikos mėgėjus ir studentus. Nuolatos dalyvaudamas chorų konkursuose ir projektuose, kolektyvas atlieka stambios formos kūrinių premjeras, bendradarbiauja su šalies orkestrais, taip pat, surengia išskirtinius koncertus Varšuvos bažnyčiose, Lenkijoje. Kamerinis choras „Tibi Domine“ puoselėja tarptautines partnerystes – gastroliavo bendradarbiaujant su Prancūzijos (Choeur Eolides), Olandijos (In the Quest), Australijos (North Sydney Boys High School Choir) ir Italijos (TVE – Torino vocal ensemble) chorais.

ĮĖJIMAS LAISVAS

Organizatorius: KĮ valstybinis choras „Vilnius“
Finansuoja: LR Kultūros ministerija
Informacinis rėmėjas: LRT

Koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo supranta, kad jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Siųsti

2023-10-07

20:00

Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia

Renginys nemokamas

Renginio vieta:

Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia

Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia, Vasario 16-osios gatvė, Vilnius, Vilnius City Municipality

Sutinku
Font Resize
Contrast