ENNIO MORRICONE filmų muzika

Marija ARUTIUNOVA (sopranas), Valstybinis choras VILNIUS, orkestras ĄŽUOLYNAS ir dirigentas Jonas Janulevičius kviečia į užburiantį Ennio Morricone filmų muzikinių takelių pasaulį!

Italų kompozitorius, dirigentas, trimitininkas, vienas žymiausių kino muzikos kūrėjų, Venecijos bienalės Auksinis liūtas už visą kūrybą laureatas Ennio Morricone užburiančiai veikia savo melodijomis. Jo garso takeliai Sergio Leone vesternams, kriminalinėms, psichologinėms dramoms tapo kino muzikos klasika, šiandien vis dažniau skambanti koncertų salėse. „Laukiniai vakarai“, pražūtinga, sulaikanti kvapą būtis ir ilgesinga ar net banaliai skambanti E. Morricones muzika iškyla kaip galinga gyvenimo epopėja, pasakojanti spalvingas gyvenimo istorijas apie misijas, gerus ir blogus, saują dolerių, neliečiamuosius, jauną kaubojų – Nieką, Sicilijos klaną ir kt.

Pluoštas skambančių kino istorijų filharmonijos scenoje nušvis Karolio Bratkausko sukurtomis vizualizacijomis, į matytas ir išgyventas kino teatruose E. Morriconės muzikos keliones pasinerti kvies:

Marija ARUTIUNOVA (sopranas)
Valstybinis choras VILNIUS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas)
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras ĄŽUOLYNAS (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

Dirigentas Jonas JANULEVIČIUS

Siųsti

2023-12-20

18:00

Kauno valstybinė filharmonija

Rinktis bilietus

Renginio vieta:

Kauno valstybinė filharmonija

Kauno valstybinė filharmonija, koncertinė įstaiga, E. Ožeškienės gatvė, Kaunas, Kaunas City Municipality

Sutinku
Font Resize
Contrast